KV TURNIR U SAVREMENOM PLESU Beograd 21.02.2021
SATNICA - ( Ažurirana: 19.02.2021 01:49 )
VremeKategorija Kolo Takmičara
17:00C Disco Dance Solo F Children ( 1) FINALE 3
60 - Iva Milanović / BOOM 018 - Niš
61 - Isidora Rakić / DOLLS - Kragujevac
62 - Iva Milenković / BOOM 018 - Niš
17:04C Disco Dance Solo F Junior ( 1) FINALE 2
63 - Lena Stojković / BOOM 018 - Niš
64 - Milica Trifunjagić / FREE DANCE - Zrenjanin
17:07C Disco Dance Duo Junior ( 1) FINALE 1
65 - Tamara Krejović - Elena Avramović / RMP KOLUBARA - Lazarevac
17:09B Jazz dance Solo F Children ( 1) FINALE 2
31 - Lena Petrović / BOOM 018 - Niš
32 - Teodora Anđelković / Confident / FREE DANCE - Zrenjanin
17:14B Jazz dance Duo Kids ( 1) FINALE 1
33 - Sara Đurić - Nera Čitaković / So confused / FIESTA - Kragujevac
17:17B Disco Dance Solo F Junior ( 1) 1/2 F 11
44 - Anita Živković / BOOM 018 - Niš
45 - Anđela Klipa / BEODANCE - Beograd
46 - Jelena Aleksić / BOOM 018 - Niš
47 - Iva Stojadinović / BEODANCE - Beograd
48 - Jovana Anđelković / FREE DANCE - Zrenjanin
49 - Julija Ratković / FIESTA - Kragujevac
50 - Nađa Marčeta / BEODANCE - Beograd
51 - Nikolina Nikolić / DOLLS - Kragujevac
52 - Vanja Jošić / BEODANCE - Beograd
53 - Teodora Đorić / BOOM 018 - Niš
54 - Vanja Protić / BEODANCE - Beograd
17:26B Disco Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 5
34 - Lena Aritonović / DOLLS - Kragujevac
35 - Milica Đajić / DOLLS - Kragujevac
36 - Mara Petrović / FIESTA - Kragujevac
37 - Nina Mišić / DOLLS - Kragujevac
38 - Sofija Todorov / DOLLS - Kragujevac
17:33B Disco Dance Solo F Children ( 1) FINALE 5
39 - Anica Biorac / FIESTA - Kragujevac
40 - Maša Gašić / DOLLS - Kragujevac
41 - Srna Ristić / BOOM 018 - Niš
42 - Nastasija Lipović / DOLLS - Kragujevac
43 - Teodora Lazić / BOOM 018 - Niš
17:40B Disco Dance Solo F Junior ( 2) FINALE ~ 6
. . .
17:48B Disco Dance Solo F Youth ( 1) FINALE 1
55 - Anastasija Dinić / BOOM 018 - Niš
17:50B Disco Dance Duo Children ( 1) FINALE 2
56 - Nađa Gardinovački - Anastazia Balint / FREE DANCE - Zrenjanin
57 - Dunja Božović - Mia Bugarčić / DOLLS - Kragujevac
17:53B Disco Dance Duo Junior ( 1) FINALE 1
58 - Nevena Rankov - Adrijana Šebez / FREE DANCE - Zrenjanin
17:55B Disco Dance Formacija Children ( 1) FINALE 1
59 - Deca 1 / Space / FREE DANCE - Zrenjanin
18:00A Street Dance Show Grupa Children ( 1) FINALE 1
1 - RMP Aranđelovac / Mix / RMP KOLUBARA - Lazarevac
18:04A Disco Dance Solo F Youth ( 1) 1/2 F 8
18 - Milica Simović / DOLLS - Kragujevac
19 - Ljubica Perić / BEODANCE - Beograd
20 - Marta Nikolić / FIESTA - Kragujevac
21 - Milica Arsovski / BEODANCE - Beograd
22 - Nađa Čakarević / DOLLS - Kragujevac
23 - Nikolina Dumić / FIESTA - Kragujevac
24 - Sandra Petković / BEODANCE - Beograd
25 - Tatjana Jovanović / FIESTA - Kragujevac
18:11A Disco Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 4
2 - Anđela Laketić / FREE DANCE - Zrenjanin
3 - Iva Kosanić / DOLLS - Kragujevac
4 - Una Novaković / BEODANCE - Beograd
5 - Tea Bugarčić / DOLLS - Kragujevac
18:17A Disco Dance Solo F Children ( 1) FINALE 4
6 - Jana Cvetković / DOLLS - Kragujevac
7 - Mina Helena Bosanac / BOOM 018 - Niš
8 - Katarina Obradović / DOLLS - Kragujevac
9 - Petra Tričković / BOOM 018 - Niš
18:23A Disco Dance Solo F Junior ( 1) FINALE 7
10 - Ana Dursun / FREE DANCE - Zrenjanin
11 - Anastasija Jovanović / DOLLS - Kragujevac
12 - Janja Dujović / BEODANCE - Beograd
13 - Staša Aleksić / FREE DANCE - Zrenjanin
14 - Jana Milovanović / FIESTA - Kragujevac
15 - Jelena Jaćimović / BEODANCE - Beograd
16 - Milica Kevrešanov / FREE DANCE - Zrenjanin
18:33A Disco Dance Solo F Youth ( 2) FINALE ~ 6
. . .
18:41A Disco Dance Solo F Adult ( 1) FINALE 1
26 - Smiljana Stepanović / BOOM 018 - Niš
18:43A Disco Dance Duo Junior ( 1) FINALE 2
27 - Anita Živković - Petra Tričković / BOOM 018 - Niš
28 - Milica Kevrešanov - Staša Aleksić / FREE DANCE - Zrenjanin
18:46A Disco Dance Grupa Youth ( 1) FINALE 1
29 - Fiestice / FIESTA - Kragujevac
18:49A Disco Dance Formacija Junior ( 1) FINALE 1
30 - Junior 1 / We will rock you / FREE DANCE - Zrenjanin
19:00PROGLAŠENJE POBEDNIKA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft