KV TURNIR U SAVREMENOM PLESU Beograd 03.04.2021
SATNICA - ( Ažurirana: 30.03.2021 22:15 )
VremeKategorija Kolo Takmičara
09:00C Disco Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 1
116 - Vanja Stanivuk / BEODANCE - Beograd
09:02C Disco Dance Solo F Children ( 1) FINALE 3
101 - Julija Perušić / BEODANCE - Beograd
102 - Iva Milenković / BOOM 018 - Niš
118 - Iva Milanović / BOOM 018 - Niš
09:08C Disco Dance Solo F Junior ( 1) FINALE 1
103 - Marija Todorović / BEODANCE - Beograd
09:13B Jazz dance Solo F Junior ( 1) FINALE 1
65 - Jovana Stanišin / Praying / ARTE DANCE - Novi Sad
09:16B Modern and Contemporary Solo F Children ( 1) FINALE 3
67 - Lena Petrović / BOOM 018 - Niš
68 - Katarina Dabić / On my road / ARTE DANCE - Novi Sad
69 - Petra Tričković / BOOM 018 - Niš
09:25B Modern and Contemporary Solo F Junior ( 1) FINALE 1
1 - Jelena Aleksić / BOOM 018 - Niš
09:28B Modern and Contemporary Solo F Youth ( 1) FINALE 1
70 - Kristina Zagorčić / All Gods creatures / ARTE DANCE - Novi Sad
09:31B Modern and Contemporary Duo Junior ( 1) FINALE 1
71 - Jelena Aleksić - Teodora Đorić / BOOM 018 - Niš
09:34B Disco Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 5
75 - Iva Kosanić / DOLLS - Kragujevac
76 - Lena Aritonović / DOLLS - Kragujevac
78 - Milica Đajić / DOLLS - Kragujevac
79 - Nina Mišić / DOLLS - Kragujevac
80 - Tea Bugarčić / DOLLS - Kragujevac
09:44B Disco Dance Solo F Junior ( 1) 1/2 F 9
87 - Anita Živković / BOOM 018 - Niš
88 - Anđela Klipa / BEODANCE - Beograd
89 - Julija Ratković / FIESTA - Kragujevac
90 - Iva Stojadinović / BEODANCE - Beograd
91 - Jelena Aleksić / BOOM 018 - Niš
92 - Katarina Gajić / FIESTA - Kragujevac
94 - Vanja Jošić / BEODANCE - Beograd
95 - Teodora Đorić / BOOM 018 - Niš
96 - Vanja Protić / BEODANCE - Beograd
09:58B Disco Dance Solo F Children ( 1) FINALE 5
82 - Isidora Rakić / DOLLS - Kragujevac
83 - Srna Ristić / BOOM 018 - Niš
84 - Maša Gašić / DOLLS - Kragujevac
85 - Teodora Lazić / BOOM 018 - Niš
86 - Nastasija Lipović / DOLLS - Kragujevac
10:08B Disco Dance Solo F Junior ( 2) FINALE ~ 6
. . .
10:20B Disco Dance Duo Children ( 1) FINALE 1
98 - Mia Bugarčić - Dunja Božović / DOLLS - Kragujevac
10:22B Disco Dance Duo Junior ( 1) FINALE 2
99 - Nevena Rankov - Adrijana Šebez / FREE DANCE - Zrenjanin
100 - Iva Stojadinović - Anđela Klipa / BEODANCE - Beograd
11:00B Jazz dance Grupa Junior ( 1) FINALE 1
66 - Arte / Passion of dance / ARTE DANCE - Novi Sad
11:04B Modern and Contemporary Grupa Children ( 1) FINALE 1
72 - Arte / Language of the machines / ARTE DANCE - Novi Sad
11:08B Modern and Contemporary Formacija Junior ( 1) FINALE 1
73 - Arte / Sorry / ARTE DANCE - Novi Sad
11:13A Modern and Contemporary Formacija Youth ( 1) FINALE 1
22 - Studio Five / Dont put people in the boxes / STUDIO FIVE - Novi Sad
11:18B Modern and Contemporary Mega tim Mix age ( 1) FINALE 1
74 - Arte / Invisible children / ARTE DANCE - Novi Sad
12:30A Jazz dance Solo F Kids ( 1) FINALE 1
105 - Elena Trebaljevac / FLY AGAIN / DANCE FACTORY - Beograd
12:33A Jazz dance Solo F Children ( 1) FINALE 3
1 - Ana Teslić / CONTROL / DANCE FACTORY - Beograd
106 - Maja Milutinović / WHAT TO WEAR? / DANCE FACTORY - Beograd
107 - Saša Piljević / WHO KNOWS BEST? / DANCE FACTORY - Beograd
12:42A Jazz dance Solo F Junior ( 1) FINALE 5
2 - Katarina Anić / DIRTY DIANA / DANCE FACTORY - Beograd
3 - Nađa Lukić / FEVER / DANCE FACTORY - Beograd
4 - Katarina Živković / Blue bird / MASTER DANCE - Novi Sad
5 - Đurđina Ivanković / SURRENDER / DANCE FACTORY - Beograd
108 - Helena Nenezić / ALEGRIA / DANCE FACTORY - Beograd
12:57A Jazz dance Solo F Adult ( 1) FINALE 1
6 - Smiljana Stepanović / BOOM 018 - Niš
13:00A Jazz dance Grupa Junior ( 1) FINALE 2
7 - Studio Five / hip hip chin chin / STUDIO FIVE - Novi Sad
8 - Studio Five / All a board / STUDIO FIVE - Novi Sad
13:08A Jazz dance Grupa Youth ( 1) FINALE 1
9 - DF juniori / THE GREATEST SHOW / DANCE FACTORY - Beograd
13:12A Jazz dance Grupa Adult ( 1) FINALE 1
10 - Studio Five / Here we go again / STUDIO FIVE - Novi Sad
13:16A Jazz dance Formacija Children ( 1) FINALE 1
117 - DANCE FACTORY / A POSE IS A POSE / DANCE FACTORY - Beograd
14:00A Modern and Contemporary Solo F Kids ( 1) FINALE 1
109 - Lana Jovanović / Unicorn dream / MASTER DANCE - Novi Sad
14:03A Modern and Contemporary Solo F Junior ( 1) FINALE 3
11 - Elena Zornija / Under the skin / MASTER DANCE - Novi Sad
12 - Lara Iliev / HUNTING THE HUNTER / DANCE FACTORY - Beograd
13 - Ivana Nikić / Escape / MASTER DANCE - Novi Sad
14:12A Modern and Contemporary Solo F Children ( 1) FINALE 1
110 - Vasilisa Stamenković / WHAT IS LOVE / DANCE FACTORY - Beograd
14:15A Modern and Contemporary Solo M Children ( 1) FINALE 1
111 - Martin Zoričić / FALLING / DANCE FACTORY - Beograd
14:18A Modern and Contemporary Solo F Youth ( 1) FINALE 4
14 - Maša Anić / SWAN / DANCE FACTORY - Beograd
15 - Smiljana Marković / Bella Ciao / MASTER DANCE - Novi Sad
16 - Tara Cvijović / You say / STUDIO FIVE - Novi Sad
17 - Staša Mijić / Temptation / MASTER DANCE - Novi Sad
14:30A Modern and Contemporary Duo Kids ( 1) FINALE 1
112 - Mila Popović - Antonina Ćurčić / FRIENDS FOREVER / DANCE FACTORY - Beograd
14:33A Modern and Contemporary Duo Junior ( 1) FINALE 1
18 - Elena Zornija - Katarina Živković / Pull me together tear me apart / MASTER DANCE - Novi Sad
14:36A Modern and Contemporary Duo Youth ( 1) FINALE 1
19 - Lenka Škrbić - Tara Cvijović / Letting go off / STUDIO FIVE - Novi Sad
14:39A Modern and Contemporary Grupa Youth ( 1) FINALE 1
20 - Heart dance team / A little wicked / HEART DANCE TEAM - Novi Sad
14:43A Modern and Contemporary Formacija Junior ( 1) FINALE 1
21 - Master modern Juniori / Kako sam postao Joker / MASTER DANCE - Novi Sad
16:00A Show Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
24 - Mila Ivanović / KIWI BIRD / DANCE FACTORY - Beograd
16:03A Show Dance Solo F Junior ( 1) FINALE 1
113 - Lena Jovanović / Ederlezi / MASTER DANCE - Novi Sad
16:06A Street Dance Show Formacija Junior ( 1) FINALE 1
26 - RMP STARS / Mix / RMP KOLUBARA - Lazarevac
17:00A Disco Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 3
28 - Anđela Laketić / FREE DANCE - Zrenjanin
29 - Hana Radovanović / FIESTA - Kragujevac
31 - Una Novaković / BEODANCE - Beograd
17:06A Disco Dance Solo F Children ( 1) FINALE 5
32 - Jana Cvetković / DOLLS - Kragujevac
33 - Lenka Vulović / FIESTA - Kragujevac
35 - Mina Kecojević / FIESTA - Kragujevac
37 - Petra Tričković / BOOM 018 - Niš
38 - Đurđa Raketić / FIESTA - Kragujevac
17:16A Disco Dance Solo F Junior ( 1) FINALE 8
39 - Ana Dursun / FREE DANCE - Zrenjanin
40 - Anastasija Jovanović / DOLLS - Kragujevac
41 - Janja Dujović / BEODANCE - Beograd
42 - Jana Milovanović / FIESTA - Kragujevac
43 - Staša Aleksić / FREE DANCE - Zrenjanin
44 - Natalija Nešović / FIESTA - Kragujevac
45 - Jelena Jaćimović / BEODANCE - Beograd
46 - Milica Kevrešanov / FREE DANCE - Zrenjanin
17:32A Disco Dance Solo F Youth ( 1) FINALE 6
47 - Ljubica Perić / BEODANCE - Beograd
48 - Milica Simović / DOLLS - Kragujevac
49 - Nikolina Dumić / FIESTA - Kragujevac
50 - Milica Arsovski / BEODANCE - Beograd
51 - Nađa Čakarević / DOLLS - Kragujevac
52 - Sandra Petković / BEODANCE - Beograd
17:44A Disco Dance Solo F Adult ( 1) FINALE 1
54 - Smiljana Stepanović / BOOM 018 - Niš
17:46A Disco Dance Duo Junior ( 1) FINALE 4
55 - Anita Živković - Petra Tričković / BOOM 018 - Niš
56 - Janja Dujović - Jelena Jaćimović / BEODANCE - Beograd
58 - Milica Kevrešanov - Staša Aleksić / FREE DANCE - Zrenjanin
59 - Katarina Gajić - Mina Kecojević / FIESTA - Kragujevac
17:54A Disco Dance Duo Youth ( 1) FINALE 1
60 - Sandra Petković - Ljubica Perić / BEODANCE - Beograd
17:56A Disco Dance Grupa Youth ( 1) FINALE 2
61 - Fiestice / FIESTA - Kragujevac
62 - DOLLSICE / DOLLS - Kragujevac
18:04A Disco Dance Formacija Junior ( 1) FINALE 2
63 - Fiesta Disco Juniori / FIESTA - Kragujevac
64 - Junior 1 / We will rok you / FREE DANCE - Zrenjanin
18:14A Disco Dance Grupa Adult ( 1) FINALE 1
114 - 6 Pack / 6 Pack / BEODANCE - Beograd
18:17A Hip Hop Grupa Adult ( 1) FINALE 1
115 - BOLERO HIP / BOLERO - Požarevac
18:30KRAJ TAKMIČENJA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft