KV TURNIR U SAVREMENOM PLESU Novi Sad 25.04.2021
SATNICA - ( Ažurirana: 22.04.2021 )
VremeKategorija Kolo Takmičara
09:00C Jazz dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
98 - Anđelina Galić / Arabian nights / ARTE DANCE - Novi Sad
09:03C Jazz dance Formacija Kids ( 1) FINALE 1
99 - Arte team / Jazz Girls / ARTE DANCE - Novi Sad
09:07C Jazz dance Formacija Children ( 1) FINALE 1
100 - Arte team / Who is the thief / ARTE DANCE - Novi Sad
09:15B Jazz dance Solo F Children ( 1) FINALE 2
72 - Teodora Anđelković / FREE DANCE - Zrenjanin
73 - Nikolina Jokić / To sam ja, Čarli / MASTER DANCE - Novi Sad
09:20B Jazz dance Solo F Junior ( 1) FINALE 2
74 - Jovana Stanišin / Praying / ARTE DANCE - Novi Sad
75 - Ivana Terzin / Summer midnight / MASTER DANCE - Novi Sad
09:25C Modern and Contemporary Grupa Children ( 1) FINALE 1
102 - Arte team / Heroes / ARTE DANCE - Novi Sad
09:28B Modern and Contemporary Solo F Children ( 1) FINALE 1
79 - Katarina Dabić / On my road / ARTE DANCE - Novi Sad
09:31B Modern and Contemporary Solo F Youth ( 1) FINALE 1
80 - Jovana Terzin / Set free / MASTER DANCE - Novi Sad
09:34B Show Dance Duo Children ( 1) FINALE 1
87 - Tara Pantoš - Kristina Kerkez / Okean / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
09:37B Jazz dance Grupa Junior ( 1) FINALE 1
76 - Arte / Passion of dance / ARTE DANCE - Novi Sad
09:40B Modern and Contemporary Grupa Children ( 1) FINALE 1
82 - Arte / Language of the machines / ARTE DANCE - Novi Sad
09:43B Modern and Contemporary Grupa Junior ( 1) FINALE 2
83 - Master B modern / Between us / MASTER DANCE - Novi Sad
88 - Stage juniori / Together we can do anything / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
09:49B Jazz dance Formacija Kids ( 1) FINALE 1
77 - Arte team / Mary Poppins / ARTE DANCE - Novi Sad
09:53B Jazz dance Formacija Children ( 1) FINALE 1
78 - Stage deca / New Rules / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
09:57B Modern and Contemporary Formacija Kids ( 1) FINALE 1
84 - Arte team / Chains / ARTE DANCE - Novi Sad
10:01B Modern and Contemporary Formacija Children ( 1) FINALE 1
85 - Stage deca / Walls / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
10:05B Modern and Contemporary Mega tim Mix age ( 1) FINALE 1
86 - Arte / Invisible children / ARTE DANCE - Novi Sad
10:15A Jazz dance Solo F Kids ( 1) FINALE 1
1 - Elena Trebaljevac / FLY AGAIN / DANCE FACTORY - Beograd
10:18A Jazz dance Solo F Children ( 1) FINALE 3
2 - Ana Teslić / CONTROL / DANCE FACTORY - Beograd
3 - Jovana Bajšanski / Kupoholičarka / MASTER DANCE - Novi Sad
4 - Maja Milutinović / WHAT TO WEAR / DANCE FACTORY - Beograd
10:26A Jazz dance Solo F Junior ( 1) FINALE 3
5 - Helena Nenezić / ALEGRIA / DANCE FACTORY - Beograd
7 - Nađa Lukić / FEVER / DANCE FACTORY - Beograd
8 - Đurđina Ivanković / SURRENDER / DANCE FACTORY - Beograd
10:34A Jazz dance Solo F Youth ( 1) FINALE 1
9 - Una Amidžić / Love Surrounds You / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
10:37A Jazz dance Solo F Adult ( 1) FINALE 1
10 - Nevena Lovrić / Non Credere / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
10:40A Modern and Contemporary Solo F Kids ( 1) FINALE 1
16 - Lana Jovanović / Unicorn dream / MASTER DANCE - Novi Sad
10:43A Show Dance Solo F Junior ( 1) FINALE 1
40 - Lena Jovanović / Ederlezi / MASTER DANCE - Novi Sad
10:46A Modern and Contemporary Solo F Children ( 1) FINALE 3
17 - Vasilisa Stamenković / WHAT IS LOVE / DANCE FACTORY - Beograd
18 - Lena Jankov / Life / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
19 - Milica Kosanović / Feeling good / MASTER DANCE - Novi Sad
10:54A Modern and Contemporary Solo F Junior ( 1) FINALE 5
20 - Elena Zornija / Peaces of shattered mind / MASTER DANCE - Novi Sad
21 - Milica Lučić / Follow me / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
22 - Đurđina Ivanković / EAGLE / DANCE FACTORY - Beograd
23 - Ivana Nikić / Escape / MASTER DANCE - Novi Sad
29 - Lara Iliev / Hunting a hunter / DANCE FACTORY - Beograd
11:07A Modern and Contemporary Solo F Youth ( 1) FINALE 4
24 - Smiljana Marković / Bell Ciao / MASTER DANCE - Novi Sad
25 - Maša Anić / SWAN / DANCE FACTORY - Beograd
26 - Staša Mijić / Temptation / MASTER DANCE - Novi Sad
27 - Tara Cvijović / You say / STUDIO FIVE - Novi Sad
11:17A Modern and Contemporary Solo M Children ( 1) FINALE 1
28 - Martin Zoričić / FALLING / DANCE FACTORY - Beograd
11:20A Modern and Contemporary Formacija Junior ( 1) FINALE 1
37 - Master modern Juniori / Kako sam postao Joker / MASTER DANCE - Novi Sad
11:24A Show Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
39 - Mila Ivanović / KIWI BIRD / DANCE FACTORY - Beograd
11:27A Jazz dance Duo Youth ( 1) FINALE 1
12 - Nađa Petrić - Sara Crnić / Me and Myself / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
11:30A Modern and Contemporary Duo Youth ( 1) FINALE 1
30 - Tara Cvijović - Lenka Škrbić / Letting go of / STUDIO FIVE - Novi Sad
11:33A Show Dance Duo Children ( 1) FINALE 1
41 - Katarina Gucunski - Hana Pekar / Vremenska prognoza / MASTER DANCE - Novi Sad
11:40A Jazz dance Grupa Junior ( 1) FINALE 2
13 - Studio Five / hip hip chin chin / STUDIO FIVE - Novi Sad
109 - Studio Five / All aboard / STUDIO FIVE - Novi Sad
11:46A Jazz dance Grupa Youth ( 1) FINALE 1
14 - DF juniori / THE GREATEST SHOW / DANCE FACTORY - Beograd
11:49A Jazz dance Grupa Adult ( 1) FINALE 1
15 - Studio Five / Here we go again / STUDIO FIVE - Novi Sad
11:52A Modern and Contemporary Grupa Children ( 1) FINALE 2
31 - Master super kids / Satni mehanizam / MASTER DANCE - Novi Sad
32 - Stage deca / Eho / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
11:58A Modern and Contemporary Grupa Junior ( 1) FINALE 2
33 - Stage juniori / Pismo bez adrese / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
34 - Master junior team / Najslabija karika / MASTER DANCE - Novi Sad
12:04A Modern and Contemporary Grupa Youth ( 1) FINALE 1
35 - Heart dance team / A little wicked / HEART DANCE TEAM - Novi Sad
12:07A Modern and Contemporary Formacija Children ( 1) FINALE 1
36 - Stage deca / empty souls / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
12:11A Modern and Contemporary Formacija Youth ( 1) FINALE 1
38 - Studio Five / Dont put people in boxes / STUDIO FIVE - Novi Sad
12:15A Show Dance Formacija Kids ( 1) FINALE 1
42 - Master Kids I / Ne ljuti se čoveče / MASTER DANCE - Novi Sad
12:19A Show Dance Formacija Children ( 1) FINALE 1
43 - Master Kids III / Kolonija / MASTER DANCE - Novi Sad
12:23C Modern and Contemporary Solo F Youth ( 1) FINALE 1
101 - Dunja Antić / Respirame / FIESTA - Kragujevac
12:26B Modern and Contemporary Duo Kids ( 1) FINALE 1
81 - Sara Đurić - Nera Čitaković / Maybe / FIESTA - Kragujevac
12:29C Modern and Contemporary Grupa Youth ( 1) FINALE 1
103 - Fiesta Contemporary Tim / Hypnotised / FIESTA - Kragujevac
12:40C Disco Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 1
104 - Jelena Gigić / FIESTA - Kragujevac
+ C Disco Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
105 - Lena Majstorović / FIESTA - Kragujevac
12:42C Disco Dance Solo F Junior ( 1) FINALE 1
106 - Staša Ljubić / FIESTA - Kragujevac
+ C Disco Dance Duo Junior ( 1) FINALE 1
107 - Tamara Krejović - Elena Avramović / RMP - Lazarevac
12:44C Disco Dance Grupa Junior ( 1) FINALE 1
108 - FIESTA NEW JUNIORS / FIESTA - Kragujevac
12:47B Disco Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 1
89 - Mara Petrović / FIESTA - Kragujevac
+ B Disco Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
90 - Anica Biorac / FIESTA - Kragujevac
12:49B Disco Dance Solo F Junior ( 1) FINALE 3
91 - Julija Ratković / FIESTA - Kragujevac
92 - Nikolina Nikolić / DOLLS - Kragujevac
93 - Katarina Gajić / FIESTA - Kragujevac
12:54B Disco Dance Duo Children ( 1) FINALE 1
94 - Nađa Gardinovački - Anastazia Balint / FREE DANCE - Zrenjanin
+ B Disco Dance Duo Junior ( 1) FINALE 1
95 - Nevena Rankov - Adrijana Šebez / FREE DANCE - Zrenjanin
12:56B Disco Dance Formacija Children ( 1) FINALE 2
96 - FIESTA DISCO CHILDREN / FIESTA - Kragujevac
97 - Deca 1 / Space / FREE DANCE - Zrenjanin
13:10A Street Dance Show Formacija Children ( 1) FINALE 1
45 - RMP Aranđelovac / Mix / RMP - Lazarevac
13:14A Street Dance Show Formacija Junior ( 1) FINALE 1
46 - RMP STARS / Mix / RMP - Lazarevac
13:18A Disco Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 2
47 - Hana Radovanović / FIESTA - Kragujevac
48 - Anđela Laketić / FREE DANCE - Zrenjanin
13:22A Disco Dance Solo F Children ( 1) FINALE 4
49 - Lenka Vulović / FIESTA - Kragujevac
50 - Mina Kecojević / FIESTA - Kragujevac
51 - Đurđa Raketić / FIESTA - Kragujevac
110 - Jana Cvetković / DOLLS - Kragujevac
13:28A Disco Dance Solo F Junior ( 1) FINALE 7
52 - Janja Dujović / BeoDance / BEODANCE - Beograd
53 - Ana Dursun / FREE DANCE - Zrenjanin
54 - Anastasija Jovanović / DOLLS - Kragujevac
55 - Jana Milovanović / FIESTA - Kragujevac
57 - Jelena Jaćimović / BeoDance / BEODANCE - Beograd
58 - Milica Kevrešanov / FREE DANCE - Zrenjanin
59 - Natalija Nešović / FIESTA - Kragujevac
13:37A Disco Dance Solo F Youth ( 1) FINALE 5
60 - Ljubica Perić / BeoDance / BEODANCE - Beograd
61 - Nikolina Dumić / FIESTA - Kragujevac
62 - Milica Arsovski / BeoDance / BEODANCE - Beograd
63 - Tatjana Jovanović / FIESTA - Kragujevac
64 - Sandra Petković / BeoDance / BEODANCE - Beograd
13:44A Disco Dance Duo Junior ( 1) FINALE 2
65 - Janja Dujović - Jelena Jaćimović / BeoDance / BEODANCE - Beograd
67 - Katarina Gajić - Mina Kecojević / FIESTA - Kragujevac
13:47A Disco Dance Duo Youth ( 1) FINALE 1
68 - Sandra Petković - Ljubica Perić / BeoDance / BEODANCE - Beograd
13:49A Disco Dance Grupa Youth ( 1) FINALE 1
69 - DOLLSICE / DOLLS - Kragujevac
13:52A Disco Dance Formacija Junior ( 1) FINALE 2
70 - Fiesta Disco Juniori / FIESTA - Kragujevac
71 - Junior 1 / WE WILL ROCK YOU / FREE DANCE - Zrenjanin
14:00KRAJ TAKMIČENJA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft