Prvenstvo, Kup republike Srbije i KV turnir Zrenjanin 29.05.2021
SATNICA - ( Ažurirana: 27.05.2021 NOVA )
VremeKategorija Kolo Takmičara
11:00C Jazz dance Solo F Mini ( 1) FINALE 1
131 - Sofija Papić / Rainbow / FREE DANCE - Zrenjanin
11:03C Show Dance Solo F Mini ( 1) FINALE 1
135 - Nevena Nikolić / Black and gold / FREE DANCE - Zrenjanin
11:06C Jazz dance Solo F Kids ( 1) FINALE 1
132 - Lara Bižić / Sofia / FREE DANCE - Zrenjanin
11:09C Modern and Contemporary Solo F Kids ( 1) FINALE 1
133 - Kruna Dunđerski / Specciales / FREE DANCE - Zrenjanin
11:12C Modern and Contemporary Grupa Children ( 1) FINALE 1
134 - Arte team / Heroes / ARTE DANCE - Novi Sad
11:15C Street Dance Show Solo F Mini ( 1) FINALE 1
136 - Lenka Nikolić / Walking on sunshine / FREE DANCE - Zrenjanin
11:18C Street Dance Show Solo F Kids ( 1) FINALE 1
137 - Tijana Toškov / pretty girl / FREE DANCE - Zrenjanin
11:21C Street Dance Show Formacija Mini ( 1) FINALE 1
138 - Policija / FREE DANCE - Zrenjanin
11:30B Jazz dance Solo F Mini ( 1) FINALE 1
86 - Nina Drobnjak / Cafeteria / FREE DANCE - Zrenjanin
11:33B Jazz dance Solo F Kids ( 1) FINALE 1
87 - Nikolina Jovanović / hit the road jack / FREE DANCE - Zrenjanin
11:36B Street Dance Show Solo F Kids ( 1) FINALE 2
103 - Anastasija Grkinić / Barby / FREE DANCE - Zrenjanin
104 - Marina Mukušan / Jane / FREE DANCE - Zrenjanin
11:41B Jazz dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
88 - Teodora Anđelković / Confident / FREE DANCE - Zrenjanin
11:44B Modern and Contemporary Solo F Children ( 1) FINALE 1
94 - Teodora Bursać / Dove, the peace bringer / MASTER DANCE - Novi Sad
11:47B Street Dance Show Formacija Mini ( 1) FINALE 1
106 - Pops / FREE DANCE - Zrenjanin
11:51B Show Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
102 - Nikolina Jokić / To sam ja, Čarli / MASTER DANCE - Novi Sad
11:54B Jazz dance Solo F Junior ( 1) FINALE 2
89 - Ivana Terzin / Summer midnight / MASTER DANCE - Novi Sad
90 - Jovana Stanišin / Praying / ARTE DANCE - Novi Sad
11:59B Modern and Contemporary Solo F Junior ( 1) FINALE 2
95 - Jelena Aleksić / BOOM 018 - Niš
96 - Teodora Švonja / Nightmares / MASTER DANCE - Novi Sad
12:04B Modern and Contemporary Solo F Youth ( 1) FINALE 2
97 - Kristina Zagorčić / All Gods Creatures / ARTE DANCE - Novi Sad
98 - Jovana Terzin / Set free / MASTER DANCE - Novi Sad
12:09B Modern and Contemporary Duo Kids ( 1) FINALE 1
99 - Nera Čitaković - Sara Đurić / Maybe / FIESTA - Kragujevac
12:12B Jazz dance Grupa Junior ( 1) FINALE 1
91 - Arte / Passion of dance / ARTE DANCE - Novi Sad
12:15B Modern and Contemporary Grupa Junior ( 1) FINALE 1
101 - Master B modern / Between us / MASTER DANCE - Novi Sad
12:18B Jazz dance Formacija Kids ( 1) FINALE 2
92 - Stage deca / Magic / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
93 - Bebe 1 / Big girls / FREE DANCE - Zrenjanin
12:26B Modern and Contemporary Duo Junior ( 1) FINALE 1
100 - Jelena Aleksić - Teodora Đorić / BOOM 018 - Niš
12:30A Jazz dance Solo F Youth ( 1) FINALE 1
158 - Una Amidžić / Love Surrounds You / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
12:33A Modern and Contemporary Solo F Junior ( 1) FINALE 1
160 - Ivana Nikić / Escape / MASTER DANCE - Novi Sad
12:36A Show Dance Grupa Junior ( 1) FINALE 1
164 - Stage juniori / Mehanizam / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
12:39A Modern and Contemporary Grupa Junior ( 1) FINALE 1
29 - Master junior team / Najslabija karika / MASTER DANCE - Novi Sad
12:42KUP Show Dance Formacija Kids ( 1) FINALE 1
41 - Master Kids I / Ne ljuti se čoveče / MASTER DANCE - Novi Sad
13:00KUP Modern and Contemporary Solo F Kids ( 1) FINALE 1
16 - Lana Jovanović / Unicorn dream / MASTER DANCE - Novi Sad
13:03KUP Show Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 1
36 - Lana Lazendić / Zvezda padalica / MASTER DANCE - Novi Sad
13:06DP Modern and Contemporary Formacija Junior ( 1) FINALE 1
33 - Master modern Juniori / Kako sam postao Joker / MASTER DANCE - Novi Sad
13:10KUPJazz dance Solo F Children ( 1) FINALE 3
1 - Jovana Bajšanski / Kupoholičarka / MASTER DANCE - Novi Sad
2 - Anđelina Galić / Arabian nights / ARTE DANCE - Novi Sad
3 - Milica Kosanović / Feeling good / MASTER DANCE - Novi Sad
13:18KUP Modern and Contemporary Solo F Children ( 1) FINALE 2
17 - Lena Jankov / Life / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
18 - Katarina Dabić / On my road / ARTE DANCE - Novi Sad
13:23KUP Show Dance Solo F Children ( 1) FINALE 3
37 - Tea Maričić / Gušter Rango / MASTER DANCE - Novi Sad
38 - Mila Ivanović / KIWI BIRD / DANCE FACTORY - Beograd
39 - Maša Plavšić / Hedwig / MASTER DANCE - Novi Sad
13:31KUP Jazz dance Duo Children ( 1) FINALE 1
8 - Hana Banić - Nikolina Ružič / Elastično rastegljivo / KREATIVA - Beograd
13:34KUP Show Dance Duo Children ( 1) FINALE 1
40 - Hana Pekar - Katarina Gucunski / Vremenska prognoza / MASTER DANCE - Novi Sad
13:37KUP Modern and Contemporary Grupa Children ( 1) FINALE 2
27 - Arte / Language of the machines / ARTE DANCE - Novi Sad
28 - Master kids dream team / Satni mehanizam / MASTER DANCE - Novi Sad
13:43KUP Jazz dance Formacija Kids ( 1) FINALE 1
14 - Arte team / Jazz Girls / ARTE DANCE - Novi Sad
13:47KUP Modern and Contemporary Formacija Kids ( 1) FINALE 1
32 - Arte team / Chains / ARTE DANCE - Novi Sad
13:51KUP Jazz dance Formacija Children ( 1) FINALE 1
15 - Arte team / Who is the thief / ARTE DANCE - Novi Sad
13:55KUP Show Dance Formacija Children ( 1) FINALE 1
42 - Master Kids III / Mravi u travi / MASTER DANCE - Novi Sad
13:59KUP Modern and Contemporary Mega tim Mix age ( 1) FINALE 1
35 - Arte / Invisible children / ARTE DANCE - Novi Sad
14:04KUP Jazz dance Trio Children ( 1) FINALE 1
9 - Kreativa / Karmen 21. veka / KREATIVA - Beograd
14:30DP Jazz dance Solo F Junior ( 1) FINALE 3
4 - Nađa Lukić / FEVER / DANCE FACTORY - Beograd
5 - Katarina Živković / Blue bird / MASTER DANCE - Novi Sad
6 - Đurđina Ivanković / SURRENDER / DANCE FACTORY - Beograd
14:38DP Modern and Contemporary Solo F Junior ( 1) FINALE 2
19 - Elena Zornija / Peaces of shattered mind / MASTER DANCE - Novi Sad
20 - Milica Lučić / Follow me / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
14:43DP Modern and Contemporary Solo F Youth ( 1) FINALE 4
21 - Smiljana Marković / Pobuna prirode / MASTER DANCE - Novi Sad
22 - Maša Anić / SWAN / DANCE FACTORY - Beograd
23 - Staša Mijić / MASTER DANCE - Novi Sad
24 - Tara Cvijović / You say / STUDIO FIVE - Novi Sad
14:53DP Jazz dance Solo F Adult ( 1) FINALE 1
7 - Smiljana Stepanović / BOOM 018 - Niš
14:56DP Modern and Contemporary Duo Junior ( 1) FINALE 1
25 - Elena Zornija - Katarina Živković / Pull me together tear me apart / MASTER DANCE - Novi Sad
14:59DP Modern and Contemporary Duo Youth ( 1) FINALE 1
26 - Tara Cvijović - Lenka Škrbić / Letting go of / STUDIO FIVE - Novi Sad
15:02DP Modern and Contemporary Grupa Junior ( 1) FINALE 1
30 - Stage juniori / Pismo bez adrese / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
15:05DP Jazz dance Grupa Junior ( 1) FINALE 2
10 - Studio Five / Hip hip chin chin / STUDIO FIVE - Novi Sad
11 - Studio Five / All aboard / STUDIO FIVE - Novi Sad
15:11DP Jazz dance Grupa Youth ( 1) FINALE 1
12 - DF juniori / THE GREATEST SHOW / DANCE FACTORY - Beograd
15:14DP Modern and Contemporary Grupa Youth ( 1) FINALE 1
31 - Heart dance team / A little wecked / HEART DANCE TEAM - Novi Sad
15:17DP Jazz dance Grupa Adult ( 1) FINALE 1
13 - Studio Five / Here we go again / STUDIO FIVE - Novi Sad
15:20DP Modern and Contemporary Formacija Youth ( 1) FINALE 1
34 - Studio Five / Dont put people in the boxes / STUDIO FIVE - Novi Sad
15:24PAUZA
16:30A Modern and Contemporary Solo F Adult ( 1) FINALE 1
163 - Lena Rašević / You should see me in a crown / FIESTA - Kragujevac
16:33C Disco Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 4
139 - Dunja Marić / FIESTA - Kragujevac
140 - Vanja Stanivuk / Beodance / BEODANCE - Beograd
141 - Nikolina Jovanović / FREE DANCE - Zrenjanin
142 - Jelena Gigić / FIESTA - Kragujevac
16:39C Disco Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
143 - Jovana Vuksanović / Beodance / BEODANCE - Beograd
16:41C Disco Dance Solo F Junior ( 1) FINALE 5
144 - Jana Kostić / Beodance / BEODANCE - Beograd
145 - Staša Ljubić / FIESTA - Kragujevac
146 - Jelena Radić / Beodance / BEODANCE - Beograd
147 - Milica Trifunjagić / FREE DANCE - Zrenjanin
148 - Marija Todorović / Beodance / BEODANCE - Beograd
16:49C Disco Dance Duo Children ( 1) FINALE 2
149 - Katarina Opselka - Dunja Zarić / Beodance / BEODANCE - Beograd
150 - Vanja Stanivuk - Julija Perušić / Beodance / BEODANCE - Beograd
16:52C Disco Dance Grupa Junior ( 1) FINALE 2
151 - BeoDance / Biba team begginers / BEODANCE - Beograd
152 - FIESTA NEW JUNIORS / FIESTA - Kragujevac
16:58C Disco Dance Formacija Kids ( 1) FINALE 2
153 - Fiesta disco kids / FIESTA - Kragujevac
154 - DOLLS KIDS 2 / DOLLS - Kragujevac
17:06C Disco Dance Formacija Children ( 1) FINALE 1
155 - Dollsice / DOLLS - Kragujevac
17:10B Street Dance Show Grupa Children ( 1) FINALE 1
105 - Fiesta Children / Flowers / FIESTA - Kragujevac
17:30B Disco Dance Solo F Junior ( 1) 1/2 F 11
117 - Anita Živković / BOOM 018 - Niš
118 - Anđela Klipa / Beodance / BEODANCE - Beograd
119 - Julija Ratković / FIESTA - Kragujevac
120 - Iva Stojadinović / Beodance / BEODANCE - Beograd
121 - Jelena Aleksić / BOOM 018 - Niš
122 - Katarina Gajić / FIESTA - Kragujevac
123 - Nađa Marčeta / Beodance / BEODANCE - Beograd
124 - Nikolina Nikolić / DOLLS - Kragujevac
125 - Vanja Jošić / Beodance / BEODANCE - Beograd
126 - Teodora Đorić / BOOM 018 - Niš
127 - Vanja Protić / Beodance / BEODANCE - Beograd
17:39B Disco Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 5
107 - Lena Aritonović / DOLLS - Kragujevac
108 - Milica Đajić / DOLLS - Kragujevac
109 - Mara Petrović / FIESTA - Kragujevac
110 - Nina Mišić / DOLLS - Kragujevac
111 - Sofija Todorov / DOLLS - Kragujevac
17:47B Disco Dance Solo F Children ( 1) FINALE 5
112 - Isidora Rakić / DOLLS - Kragujevac
113 - Anica Biorac / FIESTA - Kragujevac
114 - Iva Milenković / BOOM 018 - Niš
115 - Nastasija Lipović / DOLLS - Kragujevac
116 - Julija Perušić / Beodance / BEODANCE - Beograd
17:55B Disco Dance Solo F Junior ( 2) FINALE ~ 6
. . .
18:04B Disco Dance Duo Children ( 1) FINALE 1
128 - Dunja Božović - Mia Bugarčić / DOLLS - Kragujevac
18:06B Disco Dance Duo Junior ( 1) FINALE 2
129 - Anđela Klipa - Iva Stojadinović / Beodance / BEODANCE - Beograd
130 - Elena Avramović - Tamara Krejović / RMP - Lazarevac
18:10A Disco Dance Solo F Junior ( 1) FINALE 1
166 - Natalija Nešović / FIESTA - Kragujevac
18:12A Disco Dance Solo F Youth ( 1) FINALE 1
167 - Biljana Arsovski / Beodance / BEODANCE - Beograd
18:30KUP Disco Dance Solo F Children ( 1) FINALE 8
51 - Elena Popović / DOLLS - Kragujevac
52 - Petra Tričković / BOOM 018 - Niš
53 - Jana Cvetković / DOLLS - Kragujevac
54 - Mina Kecojević / FIESTA - Kragujevac
55 - Katarina Obradović / DOLLS - Kragujevac
56 - Srna Ristić / BOOM 018 - Niš
57 - Đurđa Raketić / FIESTA - Kragujevac
58 - Teodora Lazić / BOOM 018 - Niš
18:36KUP Disco Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 5
46 - Hana Radovanović / FIESTA - Kragujevac
47 - Iva Kosanić / DOLLS - Kragujevac
48 - Anđela Laketić / FREE DANCE - Zrenjanin
49 - Tea Bugarčić / DOLLS - Kragujevac
50 - Una Novaković / BeoDance / BEODANCE - Beograd
18:43KUP Hip Hop Solo F Children ( 1) FINALE 1
43 - Iva Stojanović / RMP - Lazarevac
18:45KUP Street Dance Show Formacija Children ( 1) FINALE 1
44 - RMP Aranđelovac / Mix / RMP - Lazarevac
18:49DP Disco Dance Solo F Junior ( 1) FINALE 7
59 - Janja Dujović / BeoDance / BEODANCE - Beograd
60 - Ana Dursun / FREE DANCE - Zrenjanin
61 - Anastasija Jovanović / DOLLS - Kragujevac
62 - Staša Aleksić / FREE DANCE - Zrenjanin
63 - Jana Milovanović / FIESTA - Kragujevac
64 - Milica Kevrešanov / FREE DANCE - Zrenjanin
65 - Jelena Jaćimović / BeoDance / BEODANCE - Beograd
18:59KUP Disco Dance Formacija Kids ( 1) FINALE 1
81 - DOLLS KIDS BEST / DOLLS - Kragujevac
19:03KUP Disco Dance Formacija Children ( 1) FINALE 2
82 - Deca 1 / Space / FREE DANCE - Zrenjanin
83 - Dollsice / DOLLS - Kragujevac
19:11DP Disco Dance Solo F Youth ( 1) FINALE 6
66 - Ljubica Perić / BeoDance / BEODANCE - Beograd
67 - Milica Simović / DOLLS - Kragujevac
68 - Milica Arsovski / BeoDance / BEODANCE - Beograd
69 - Nikolina Dumić / FIESTA - Kragujevac
70 - Sandra Petković / BeoDance / BEODANCE - Beograd
71 - Tatjana Jovanović / FIESTA - Kragujevac
19:19DP Disco Dance Solo F Adult ( 1) FINALE 1
72 - Smiljana Stepanović / BOOM 018 - Niš
19:21DP Disco Dance Duo Junior ( 1) FINALE 4
73 - Anita Živković - Petra Tričković / BOOM 018 - Niš
74 - Janja Dujović - Jelena Jaćimović / BeoDance / BEODANCE - Beograd
75 - Milica Kevrešanov - Staša Aleksić / FREE DANCE - Zrenjanin
76 - Katarina Gajić - Mina Kecojević / FIESTA - Kragujevac
19:27DP Disco Dance Duo Youth ( 1) FINALE 1
77 - Sandra Petković - Ljubica Perić / BeoDance / BEODANCE - Beograd
19:29PAUZA
19:39DP Street Dance Show Formacija Youth ( 1) FINALE 1
45 - RMP STARS / Mix / RMP - Lazarevac
19:43DP Disco Dance Grupa Youth ( 1) FINALE 2
78 - DOLLSICE / DOLLS - Kragujevac
79 - Fiestice / FIESTA - Kragujevac
19:49DP Disco Dance Grupa Adult ( 1) FINALE 1
80 - BeoDance / Six pack / BEODANCE - Beograd
19:52DP Disco Dance Formacija Junior ( 1) FINALE 2
84 - Fiesta Disco Juniori / FIESTA - Kragujevac
85 - Junior 1 / WE WILL ROCK YOU / FREE DANCE - Zrenjanin
20:00KRAJ TAKMIČENJA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft