KV TURNIR I DP U SAVREMENOM PLESU Beograd 19.06.2022
SATNICA - ( Ažurirana: 18.06.2022 11:33 )
VremePodijumKategorija Kolo Takmičara
14:30AC Hip Hop Solo F Kids ( 1) FINALE 5
133 - Anastasija Ilić / RMP - Lazarevac
134 - Elena Marija Mićić / RMP - Lazarevac
135 - Lana Jovanović / RMP - Lazarevac
136 - Luna Andrić / RMP - Lazarevac
137 - Nikolina Gotovčević / RMP - Lazarevac
+ BC Hip Hop Solo F Children ( 1) FINALE 3
138 - Jovana Milovanović / RMP - Lazarevac
139 - Natalija Rakić / RMP - Lazarevac
140 - Nina Pantelić / RMP - Lazarevac
14:38 C Street Dance Show Solo F Mini ( 1) FINALE 1
144 - Anđela Grkinić / Pile / FREE DANCE - Zrenjanin
14:41 C Disco Dance Grupa Kids ( 1) FINALE 1
162 - BeoDance / BEODANCE - Beograd
14:44 C Hip Hop Formacija Kids ( 1) FINALE 1
143 - Mini Force / Mix / RMP - Lazarevac
14:48AC Disco Dance Solo F Junior ( 1) FINALE 5
156 - Anđela Bilać / BEODANCE - Beograd
157 - Ivona Jovanović / FIESTA - Kragujevac
158 - Iva Milanović / BOOM 018 - Niš
159 - Marija Todorović / BEODANCE - Beograd
160 - Staša Ljubić / FIESTA - Kragujevac
+ BC Disco Dance Duo Junior ( 1) FINALE 1
161 - Iva Novaković - Lana Đekić / BEODANCE - Beograd
+ BB Disco Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 4
99 - Jelena Gigić / FIESTA - Kragujevac
100 - Lorena Popović / DOLLS - Kragujevac
101 - Nikolina Jovanović / FREE DANCE - Zrenjanin
102 - Nia Bugarčić / DOLLS - Kragujevac
14:56AC Disco Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 7
145 - Lena Samoilović / BEODANCE - Beograd
146 - Milica Antić / FIESTA - Kragujevac
147 - Nina Ivantić / BEODANCE - Beograd
148 - Maša Grozdanović / BOOM 018 - Niš
149 - Sara Stojanović / BEODANCE - Beograd
150 - Sofija Filipović / FIESTA - Kragujevac
151 - Hana Ivantić / BEODANCE - Beograd
+ BC Disco Dance Solo F Children ( 1) FINALE 3
153 - Andrea Mihajlović / BOOM 018 - Niš
154 - Nevena Karajović / FIESTA - Kragujevac
155 - Anja Krstić / BOOM 018 - Niš
15:06 C Hip Hop Duo Children ( 1) FINALE 2
141 - Jovana Milovanović - Luna Andrić / RMP - Lazarevac
142 - Natalija Rakić - Elena Marija Mićić / RMP - Lazarevac
15:11 B Show Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 1
90 - Lara Bižić / Confident / FREE DANCE - Zrenjanin
15:14 B Street Dance Show Solo F Kids ( 1) FINALE 1
98 - Anastasija Grkinić / Weather girl / FREE DANCE - Zrenjanin
15:17 B Jazz dance Solo F Kids ( 1) FINALE 1
85 - Nikolina Jovanović / Queen / FREE DANCE - Zrenjanin
15:20 B Show Dance Grupa Kids ( 1) FINALE 1
92 - Stage deca / Astronauti / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
15:23 B Show Dance Formacija Kids ( 1) FINALE 1
93 - Stage deca / Kad snovi dobiju krila / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
15:27AB Disco Dance Duo Kids ( 1) FINALE 2
126 - Sofija Papić - Anastasija Grkinić / FREE DANCE - Zrenjanin
127 - Marina Mukušan - Nikolina Jovanović / FREE DANCE - Zrenjanin
+ BB Disco Dance Duo Junior ( 1) FINALE 1
128 - Anita Živković - Petra Tričković / BOOM 018 - Niš
+ BB Disco Dance Solo F Youth ( 1) FINALE 2
124 - Jelena Adamović / FIESTA - Kragujevac
125 - Teodora Brkić / FIESTA - Kragujevac
15:32AB Disco Dance Solo F Children ( 1) 1/2 F 10
103 - Isidora Rakić / DOLLS - Kragujevac
104 - Senka Ševo / BOOM 018 - Niš
105 - Jovana Bošković / DOLLS - Kragujevac
106 - Tara Lazović / FIESTA - Kragujevac
107 - Lena Aritonović / DOLLS - Kragujevac
108 - Vanja Stanivuk / BEODANCE - Beograd
109 - Milena Danikov / FREE DANCE - Zrenjanin
110 - Nastasija Lipović / DOLLS - Kragujevac
111 - Minja Damnjanović / FIESTA - Kragujevac
112 - Sofija Todorov / DOLLS - Kragujevac
+ BB Disco Dance Solo F Junior ( 1) 1/2 F 10
113 - Anita Živković / BOOM 018 - Niš
114 - Anđela Marković / FIESTA - Kragujevac
115 - Dunja Kosanić / DOLLS - Kragujevac
116 - Jelena Aleksić / BOOM 018 - Niš
117 - Kalina Tvrdišić / FIESTA - Kragujevac
118 - Lena Cvetković / DOLLS - Kragujevac
119 - Petra Tričković / BOOM 018 - Niš
120 - Milica Danikov / FREE DANCE - Zrenjanin
121 - Teodora Lazić / BOOM 018 - Niš
123 - Tatjana Popović / FIESTA - Kragujevac
15:42 B Jazz dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
86 - Sara Petrović / Dorothy / MASTER DANCE - Novi Sad
15:45 B Modern and Contemporary Solo F Children ( 1) FINALE 1
87 - Lena Srđević / The sand / MASTER DANCE - Novi Sad
15:48 B Show Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
91 - Ivana Gojković / Wednesday / MASTER DANCE - Novi Sad
15:51 B Modern and Contemporary Grupa Children ( 1) FINALE 1
89 - Stage deca / Someone You Loved / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
15:54 B Hip Hop Formacija Junior ( 1) FINALE 1
97 - Groove Crew / Mix / RMP - Lazarevac
15:58 B Disco Dance Formacija Children ( 1) FINALE 2
131 - PINK DOLLSICE / DOLLS - Kragujevac
132 - Fiesta disco kids / FIESTA - Kragujevac
16:06 KUP Show Dance Formacija Children ( 1) FINALE 1
27 - Master show children / Who is the queen / MASTER DANCE - Novi Sad
16:10 B Modern and Contemporary Solo F Junior ( 1) FINALE 1
88 - Lena Petrović / BOOM 018 - Niš
16:13AB Disco Dance Solo F Children ( 2) FINALE ~ 6
. . .
+ BB Disco Dance Solo F Junior ( 2) FINALE ~ 6
. . .
16:16AB Hip Hop Solo F Children ( 1) FINALE 1
94 - Višnja Đurđević / RMP - Lazarevac
+ BB Hip Hop Duo Junior ( 1) FINALE 2
95 - Anđela Todorović - Sara Vasiljević / RMP - Lazarevac
96 - Željana Todorović - Nađa Mandić / RMP - Lazarevac
16:21 B Disco Dance Grupa Junior ( 1) FINALE 2
129 - BeoDance / Dance Queens / BEODANCE - Beograd
130 - BeoDance / New Group / BEODANCE - Beograd
16:30 KUP Disco Dance Solo F Children ( 1) 1/2 F 11
39 - Katarina Obradović / DOLLS - Kragujevac
40 - Anica Biorac / FIESTA - Kragujevac
41 - Elena Popović / DOLLS - Kragujevac
42 - Una Novaković / BEODANCE - Beograd
43 - Iva Kosanić / DOLLS - Kragujevac
44 - Anđela Laketić / FREE DANCE - Zrenjanin
45 - Mia Bugarčić / DOLLS - Kragujevac
46 - Iva Milenković / BOOM 018 - Niš
47 - Tea Bugarčić / DOLLS - Kragujevac
48 - Đurđa Raketić / FIESTA - Kragujevac
49 - Julija Perušić / BEODANCE - Beograd
16:40 KUP Disco Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 5
34 - Mara Petrović / FIESTA - Kragujevac
35 - Nina Mišić / DOLLS - Kragujevac
36 - Dunja Marić / FIESTA - Kragujevac
37 - Milica Đajić / DOLLS - Kragujevac
38 - Hana Radovanović / FIESTA - Kragujevac
16:48 KUP Acrobatic DD(freestyle) Solo F Kids ( 1) FINALE 1
84 - Marina Mukušan / Cirkus / FREE DANCE - Zrenjanin
16:51 KUP Jazz dance Solo F Children ( 1) FINALE 2
1 - Lana Lazendić / One way to another / MASTER DANCE - Novi Sad
2 - Minja Drinić / Detektiv / MASTER DANCE - Novi Sad
16:56 KUP Disco Dance Solo F Children ( 2) FINALE ~ 6
. . .
17:05 KUP Show Dance Solo F Children ( 1) FINALE 2
21 - Lana Jovanović / Pozdravi iz Mexica / MASTER DANCE - Novi Sad
22 - Tea Maričić / Do you wanna be evil like me... / MASTER DANCE - Novi Sad
17:10 KUP Modern and Contemporary Duo Children ( 1) FINALE 1
16 - Maša Plavšić - Katarina Gucunski / Magnet / MASTER DANCE - Novi Sad
17:13 KUP Jazz dance Formacija Kids ( 1) FINALE 2
8 - Master kids / Zvezdana prašina / MASTER DANCE - Novi Sad
9 - Stage deca / Play that sax / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
17:20 KUP Disco Dance Duo Children ( 1) FINALE 2
70 - Nikolina Tepavac - Martina Gogić / BEODANCE - Beograd
71 - Una Novaković - Julija Perušić / BEODANCE - Beograd
17:24 KUP Disco Dance Duo Kids ( 1) FINALE 1
69 - Hana Ivantić - Sara Stojanović / BEODANCE - Beograd
17:26 KUP Jazz dance Formacija Children ( 1) FINALE 1
10 - Deca1 / Singing in the rain / FREE DANCE - Zrenjanin
17:30 KUP Modern and Contemporary Grupa Kids ( 1) FINALE 1
17 - Stage deca / To early to wake up / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
17:33 KUP Show Dance Grupa Children ( 1) FINALE 2
24 - Stage deca / Save the planet / STAGE DANCE STUDIO - Novi Sad
25 - Master show kids / Oh dear / MASTER DANCE - Novi Sad
17:39 KUP Modern and Contemporary Grupa Children ( 1) FINALE 1
18 - Master kids small group / Secret password / MASTER DANCE - Novi Sad
17:42 KUP Disco Dance Grupa Children ( 1) FINALE 1
75 - BeoDance / BEODANCE - Beograd
17:45 KUP Disco Dance Formacija Children ( 1) FINALE 2
80 - FIESTA DISCO CHILDREN / FIESTA - Kragujevac
81 - DOLLS EKIPA / DOLLS - Kragujevac
17:52 KUP Modern and Contemporary Formacija Children ( 1) FINALE 1
19 - Master kids / Pajaci / MASTER DANCE - Novi Sad
18:00 DP Disco Dance Solo F Junior ( 1) 1/2 F 13
50 - Janja Dujović / BEODANCE - Beograd
51 - Jana Cvetković / DOLLS - Kragujevac
52 - Vanja Protić / BEODANCE - Beograd
53 - Julija Ratković / FIESTA - Kragujevac
54 - Jelena Jaćimović / BEODANCE - Beograd
55 - Staša Aleksić / FREE DANCE - Zrenjanin
56 - Katarina Gajić / FIESTA - Kragujevac
57 - Katarina Pavlović / DOLLS - Kragujevac
58 - Mina Kecojević / FIESTA - Kragujevac
59 - Anđela Klipa / BEODANCE - Beograd
60 - Natalija Nešović / FIESTA - Kragujevac
61 - Milica Kurtić / FIESTA - Kragujevac
122 - Vanja Jošić / BEODANCE - Beograd
18:11 DP Jazz dance Solo F Junior ( 1) FINALE 2
3 - Sofija Zoroja / I put a spell / KREATIVA - Beograd
4 - Đurđina Ivanković / SURRENDER / DANCE FACTORY - Beograd
18:16 DP Show Dance Solo F Junior ( 1) FINALE 1
23 - Nikolina Jokić / It`s me, Charlie / MASTER DANCE - Novi Sad
18:19 DP Disco Dance Solo F Junior ( 2) FINALE ~ 6
. . .
18:28 DP Hip Hop Solo F Junior ( 1) FINALE 1
29 - Iva Stojanović / RMP - Lazarevac
18:30 DP Modern and Contemporary Solo F Junior ( 1) FINALE 2
11 - Đurđina Ivanković / EAGLE / DANCE FACTORY - Beograd
12 - Lena Jovanović / Sound of silence / MASTER DANCE - Novi Sad
18:35 DP Disco Dance Duo Junior ( 1) FINALE 3
72 - Elena Avramović - Tamara Krejović / RMP - Lazarevac
73 - Janja Dujović - Jelena Jaćimović / BEODANCE - Beograd
74 - Jelena Aleksić - Teodora Lazić / BOOM 018 - Niš
18:41 DP Jazz dance Duo Junior ( 1) FINALE 1
5 - Hana Banić - Tijana Stajčić / Karmen 21. veka / KREATIVA - Beograd
18:44 DP Disco Dance Formacija Junior ( 1) FINALE 2
82 - DOLLSICE / DOLLS - Kragujevac
83 - FIESTA DISCO JUNIIORS / FIESTA - Kragujevac
18:51 DP Street Dance Show Formacija Junior ( 1) FINALE 1
33 - RMP Stars / Amerikano / RMP - Lazarevac
18:54 DP Hip Hop Grupa Mix age ( 1) FINALE 1
31 - Kreativa / Make it / KREATIVA - Beograd
18:57 DP Modern and Contemporary Solo F Youth ( 1) FINALE 3
13 - Elena Zornija / Peces of shettered mind / MASTER DANCE - Novi Sad
14 - Emilija Cvetković / BOOM 018 - Niš
15 - Ivana Nikić / Alegria / MASTER DANCE - Novi Sad
19:05 DP Show Dance Formacija Mix age ( 1) FINALE 1
28 - RMP Aranđelovac / Believe / RMP - Lazarevac
19:08 DP Disco Dance Grupa Junior ( 1) FINALE 2
76 - BeoDance / BEODANCE - Beograd
77 - FIESTA DISCO JUNIIORS / FIESTA - Kragujevac
19:14 DP Street Dance Show Grupa Youth ( 1) FINALE 1
32 - Slay / Mix / RMP - Lazarevac
19:17 DP Show Dance Grupa Youth ( 1) FINALE 1
26 - Kreativa / Mesečeva sonata / KREATIVA - Beograd
19:20 DP Modern and Contemporary Formacija Youth ( 1) FINALE 1
20 - Master juniori / Under the mask / MASTER DANCE - Novi Sad
19:24 DP Hip Hop Grupa Youth ( 1) FINALE 1
30 - Definition / Mix / RMP - Lazarevac
19:27 DP Disco Dance Solo F Adult ( 1) FINALE 1
68 - Sandra Petković / BEODANCE - Beograd
20:10 Break dance Solo Adult ( 1) FINALE 1
7 - Miljan Rančić / SERBIA - Pirot
20:50 DP Disco Dance Solo F Youth ( 1) FINALE 6
62 - Marta Nikolić / FIESTA - Kragujevac
63 - Emilija Cvetković / BOOM 018 - Niš
64 - Nikolina Dumić / FIESTA - Kragujevac
65 - Ljubica Perić / BEODANCE - Beograd
66 - Milica Simović / DOLLS - Kragujevac
67 - Tatjana Jovanović / FIESTA - Kragujevac
21:30 DP Disco Dance Grupa Youth ( 1) FINALE 1
78 - Fiestice / FIESTA - Kragujevac
21:33 DP Disco Dance Grupa Adult ( 1) FINALE 1
79 - BeoDance / Six pack / BEODANCE - Beograd
Compiled by MasterDance ® MasterSoft