KV TURNIR I KUP 10 PLESOVA Novi Sad - Futog 29.10.2022
SATNICA - ( Ažurirana: 30.10.2022 21:00 )
VremeKategorija Kolo Takmičara Grupa
SAVREMENI PLES
10:00C Disco Dance Duo Kids ( 1) FINALE 1
11 - Sofija Papić - Anastasija Grkinić / FREE DANCE - Zrenjanin
10:02C Street Dance Show Solo F Mini ( 1) FINALE 1
10 - Anđela Grkinić / Pilence / FREE DANCE - Zrenjanin
10:05B Jazz dance Solo F Kids ( 1) FINALE 1
7 - Nikolina Jovanović / Queen / FREE DANCE - Zrenjanin
10:08B Street Dance Show Solo F Kids ( 1) FINALE 1
8 - Anastasija Grkinić / Weather girl / FREE DANCE - Zrenjanin
10:11B Disco Dance Solo F Kids ( 1) FINALE 1
9 - Nikolina Jovanović / FREE DANCE - Zrenjanin
10:13A Modern and Contemporary Grupa Junior ( 1) FINALE 1
1 - Arte team / Cold / ARTE DANCE - Novi Sad
10:16A Disco Dance Solo F Children ( 1) FINALE 1
3 - Anđela Laketić / FREE DANCE - Zrenjanin
10:18A Disco Dance Solo F Junior ( 1) FINALE 3
4 - Ana Dursun / FREE DANCE - Zrenjanin
5 - Milica Danikov / FREE DANCE - Zrenjanin
6 - Staša Aleksić / FREE DANCE - Zrenjanin
10:24A Modern and Contemporary Formacija Mix age ( 1) FINALE 1
2 - Arte team / Fallout / ARTE DANCE - Novi Sad
10:28PROGLAŠENJE POBEDNIKA
LA / ST
11:00Ml.pioniri "D1" ST - Solo ST ( 1) 1/2 F 12
3 - Anastazija Mikloš / BEODANCE - Beograd
4 - Emira Ponomareva / BEST - Beograd
5 - Iuliia Poliakova / BEST - Beograd
6 - Lana Nakov / BEODANCE - Beograd
7 - Lana Volić / RONDA - Sombor
8 - Lenka Berić / RONDA - Sombor
9 - Maša Paučinac / RONDA - Sombor
10 - Maša Vuković / BEODANCE - Beograd
11 - Mena Vulović / BEODANCE - Beograd
12 - Rebeka Marašek / RONDA - Sombor
13 - Sofia Levchenko / BEST - Beograd
14 - Varvara Onuchina / BEST - Beograd
11:02Ml.omladinci "D1" ST - Solo ST ( 1) 1/2 F 11
24 - Anastasija Božović / RONDA - Sombor
25 - Anđela Stanivuković / 2 STEP - Šid
26 - Helena Ožegović / RONDA - Sombor
27 - Iva Mijajlović / RONDA - Sombor
28 - Ivana Pejčić / VOJVODINA DENS - Novi Sad
29 - Ivana Stamenković / VOJVODINA DENS - Novi Sad
31 - Lena Rašić / RONDA - Sombor
32 - Maria Levchenko / BEST - Beograd
33 - Milica Radošević / RONDA - Sombor
34 - Teodora Jozić / RONDA - Sombor
35 - Una Popović / RONDA - Sombor
11:04Pioniri "D1" ST - Solo ST ( 1) 1/2 F 8
15 - Daria Levchenko / BEST - Beograd
16 - Dragana Runjajić / RONDA - Sombor
17 - Emilia Marašek / RONDA - Sombor
18 - Emiliia Subbotina / BEST - Beograd
19 - Irina Božić / BEODANCE - Beograd
20 - Lucija Perić / RONDA - Sombor
21 - Nađa Vasić / NEO-DANCE - Novi Sad
22 - Olga Zhavnis / BEST - Beograd
11:06Predškolci "D1" ST - Solo ST ( 1) FINALE 2
1 - Anđela Starčević / 2 STEP - Šid
2 - Miona Gece / BEODANCE - Beograd
11:08Ml.pioniri "D1" ST - Solo ST ( 2) FINALE ~ 6
. . .
11:10Pioniri "D1" ST - Solo ST ( 2) FINALE ~ 6
. . .
11:12Ml.omladinci "D1" ST - Solo ST ( 2) FINALE ~ 6
. . .
11:14Pioniri "D2" ST - Solo ST ( 1) 1/2 F 9
46 - Aleksandra Amidžić / RONDA - Sombor
47 - Ema Nešić / 2 STEP - Šid
48 - Emilija Kokić / RITMO LATINO - Novi Sad
49 - Emilija Starčević / 2 STEP - Šid
50 - Hristina Dabižljević / RITMO LATINO - Novi Sad
51 - Mia Janković / RITMO LATINO - Novi Sad
52 - Milana Matić / 2 STEP - Šid
53 - Nikolina Kostić / RITMO LATINO - Novi Sad
54 - Una Gagić / VOJVODINA DENS - Novi Sad
11:18Ml.omladinci "D2" ST - Solo ST ( 1) 1/2 F 8
58 - Anja Pećanac / RONDA - Sombor
59 - Dragana Čačić / RONDA - Sombor
60 - Jana Savić / RONDA - Sombor
61 - Lena Dekanić / RONDA - Sombor
62 - Lenka Stojačić / RONDA - Sombor
63 - Sanja Hofman / RONDA - Sombor
64 - Tamara Vuković / RONDA - Sombor
65 - Tea Veselinović / RITMO LATINO - Novi Sad
11:22Ml.pioniri "D2" ST - Solo ST ( 1) FINALE 6
37 - Elena Flora / BEODANCE - Beograd
38 - Hristina Božić / BEODANCE - Beograd
39 - Iskra Lazić / RITMO LATINO - Novi Sad
40 - Iva Tomić / RITMO LATINO - Novi Sad
41 - Milica Rodić / RITMO LATINO - Novi Sad
42 - Čarna Lazić / RITMO LATINO - Novi Sad
11:26Pioniri "D2" ST - Solo ST ( 2) FINALE ~ 6
. . .
11:30Ml.omladinci "D2" ST - Solo ST ( 2) FINALE ~ 6
. . .
11:34St.omladinci "D2" ST - Solo ST ( 1) FINALE 4
68 - Ivana Relić / RONDA - Sombor
69 - Jelena Opačić / RONDA - Sombor
71 - Natalija Radomirović / RITMO LATINO - Novi Sad
72 - Nevena Savkić / 2 STEP - Šid
11:38Ml.pioniri "D3" ST - Solo ST ( 1) FINALE 5
74 - Anja Matić / RITMO LATINO - Novi Sad
75 - Jovana Pejoski / BEODANCE - Beograd
76 - Lara Petrović / BEODANCE - Beograd
77 - Mateja Gece / BEODANCE - Beograd
78 - Milena Veličković / BEODANCE - Beograd
11:44Pioniri "D3" ST - Solo ST ( 1) FINALE 4
80 - Elena Varga / RITMO LATINO - Novi Sad
81 - Minja Milojković / VOJVODINA DENS - Novi Sad
82 - Nataša Balan / BEODANCE - Beograd
83 - Nađa Grujević / BEODANCE - Beograd
+ Ml.omladinci "D3" ST - Solo ST ( 1) FINALE 1
88 - Lana Prislan / NEO-DANCE - Novi Sad
11:50Omladinci "D3" ST - Solo ST ( 1) FINALE 2
94 - Aleksandra Trifunović / RITMO LATINO - Novi Sad
95 - Jana Živanović / RITMO LATINO - Novi Sad
+ St.omladinci "D3" ST - Solo ST ( 1) FINALE 1
102 - Elena Lazarević / RITMO LATINO - Novi Sad
+ St.seniori 2 "D3" ST - Solo ST ( 1) FINALE 1
104 - Mirjana Zuzija / SPK ZAGREB - Zagreb
12:00Ml.omladinci "D1" LA - Solo LA ( 1) 1/2 F 8
24 - Anastasija Božović / RONDA - Sombor
25 - Anđela Stanivuković / 2 STEP - Šid
26 - Helena Ožegović / RONDA - Sombor
28 - Ivana Pejčić / VOJVODINA DENS - Novi Sad
29 - Ivana Stamenković / VOJVODINA DENS - Novi Sad
31 - Lena Rašić / RONDA - Sombor
33 - Milica Radošević / RONDA - Sombor
35 - Una Popović / RONDA - Sombor
12:02Predškolci "D1" LA - Solo LA ( 1) FINALE 2
1 - Anđela Starčević / 2 STEP - Šid
2 - Miona Gece / BEODANCE - Beograd
+ Pioniri "D1" LA - Solo LA ( 1) FINALE 4
16 - Dragana Runjajić / RONDA - Sombor
17 - Emilia Marašek / RONDA - Sombor
20 - Lucija Perić / RONDA - Sombor
23 - Nina Vujadinović / BEST - Beograd
12:04Ml.pioniri "D1" LA - Solo LA ( 1) FINALE 7
3 - Anastazija Mikloš / BEODANCE - Beograd
6 - Lana Nakov / BEODANCE - Beograd
7 - Lana Volić / RONDA - Sombor
9 - Maša Paučinac / RONDA - Sombor
10 - Maša Vuković / BEODANCE - Beograd
11 - Mena Vulović / BEODANCE - Beograd
12 - Rebeka Marašek / RONDA - Sombor
12:06Ml.omladinci "D1" LA - Solo LA ( 2) FINALE ~ 6
. . .
12:08Ml.pioniri "D2" LA - Solo LA ( 1) 1/2 F 9
8 - Lenka Berić / RONDA - Sombor
37 - Elena Flora / BEODANCE - Beograd
39 - Iskra Lazić / RITMO LATINO - Novi Sad
40 - Iva Tomić / RITMO LATINO - Novi Sad
41 - Milica Rodić / RITMO LATINO - Novi Sad
42 - Čarna Lazić / RITMO LATINO - Novi Sad
43 - Dunja Milošević / AURORA - Beograd
44 - Iskra Božović / FIESTA - Kragujevac
45 - Srna Božović / FIESTA - Kragujevac
12:12Pioniri "D2" LA - Solo LA ( 1) 1/2 F 10
21 - Nađa Vasić / NEO-DANCE - Novi Sad
46 - Aleksandra Amidžić / RONDA - Sombor
47 - Ema Nešić / 2 STEP - Šid
48 - Emilija Kokić / RITMO LATINO - Novi Sad
49 - Emilija Starčević / 2 STEP - Šid
52 - Milana Matić / 2 STEP - Šid
54 - Una Gagić / VOJVODINA DENS - Novi Sad
55 - Kalina Mutavdžić / AURORA - Beograd
56 - Kristina Stojanović / BEST - Beograd
57 - Milena Milojević / BEST - Beograd
12:16Ml.omladinci "D2" LA - Solo LA ( 1) 1/2 F 9
27 - Iva Mijajlović / RONDA - Sombor
34 - Teodora Jozić / RONDA - Sombor
58 - Anja Pećanac / RONDA - Sombor
59 - Dragana Čačić / RONDA - Sombor
60 - Jana Savić / RONDA - Sombor
61 - Lena Dekanić / RONDA - Sombor
63 - Sanja Hofman / RONDA - Sombor
64 - Tamara Vuković / RONDA - Sombor
65 - Tea Veselinović / RITMO LATINO - Novi Sad
12:20Ml.pioniri "D2" LA - Solo LA ( 2) FINALE ~ 6
. . .
12:24Pioniri "D2" LA - Solo LA ( 2) FINALE ~ 6
. . .
12:28Ml.omladinci "D2" LA - Solo LA ( 2) FINALE ~ 6
. . .
12:32Omladinci "D2" LA - Solo LA ( 1) FINALE 1
67 - Izabela Šefer / RONDA - Sombor
+ St.omladinci "D2" LA - Solo LA ( 1) FINALE 3
68 - Ivana Relić / RONDA - Sombor
71 - Natalija Radomirović / RITMO LATINO - Novi Sad
72 - Nevena Savkić / 2 STEP - Šid
12:36Pioniri "D3" LA - Solo LA ( 1) 1/4 F 15 2
15 - Daria Levchenko / BEST - Beograd
18 - Emiliia Subbotina / BEST - Beograd
19 - Irina Božić / BEODANCE - Beograd
22 - Olga Zhavnis / BEST - Beograd
50 - Hristina Dabižljević / RITMO LATINO - Novi Sad
51 - Mia Janković / RITMO LATINO - Novi Sad
53 - Nikolina Kostić / RITMO LATINO - Novi Sad
80 - Elena Varga / RITMO LATINO - Novi Sad
81 - Minja Milojković / VOJVODINA DENS - Novi Sad
82 - Nataša Balan / BEODANCE - Beograd
83 - Nađa Grujević / BEODANCE - Beograd
84 - Helena Prislan / NEO-DANCE - Novi Sad
85 - Margarita Yakimova / BEST - Beograd
86 - Teodora Živanović / AURORA - Beograd
87 - Teodosija Kurbalija / FIESTA - Novi Sad
12:48Ml.pioniri "D3" LA - Solo LA ( 1) 1/2 F 11
4 - Emira Ponomareva / BEST - Beograd
5 - Iuliia Poliakova / BEST - Beograd
13 - Sofia Levchenko / BEST - Beograd
14 - Varvara Onuchina / BEST - Beograd
38 - Hristina Božić / BEODANCE - Beograd
74 - Anja Matić / RITMO LATINO - Novi Sad
75 - Jovana Pejoski / BEODANCE - Beograd
76 - Lara Petrović / BEODANCE - Beograd
77 - Mateja Gece / BEODANCE - Beograd
78 - Milena Veličković / BEODANCE - Beograd
79 - Iva Milošević / FIESTA - Kragujevac
12:54Pioniri "D3" LA - Solo LA ( 2) 1/2 F ~ 12
. . .
13:00Ml.pioniri "D3" LA - Solo LA ( 2) FINALE ~ 6
. . .
13:06Pioniri "D3" LA - Solo LA ( 3) FINALE ~ 6
. . .
13:12Ml.omladinci "D3" LA - Solo LA ( 1) FINALE 7
32 - Maria Levchenko / BEST - Beograd
62 - Lenka Stojačić / RONDA - Sombor
89 - Helena Stojanović / NEO-DANCE - Novi Sad
90 - Katarina Živojinović / DARE TO DANCE - Beograd
91 - Milica Božović / AURORA - Beograd
92 - Teodora Lazarević / FIESTA - Kragujevac
93 - Višnja Dimitrijević / AURORA - Beograd
13:18Omladinci "D3" LA - Solo LA ( 1) FINALE 7
94 - Aleksandra Trifunović / RITMO LATINO - Novi Sad
96 - Anja Dragović / AURORA - Beograd
97 - Eva Talija Rajčevski / AURORA - Beograd
98 - Lana Dukić / AURORA - Beograd
99 - Lenka Laptošević / DARE TO DANCE - Beograd
100 - Milica Živković / BEST - Beograd
101 - Tara Matijašević / BEST - Beograd
13:24St.omladinci "D3" LA - Solo LA ( 1) FINALE 3
69 - Jelena Opačić / RONDA - Sombor
102 - Elena Lazarević / RITMO LATINO - Novi Sad
105 - Ivana Stojanović / NEO-DANCE - Novi Sad
+ St.seniori 2 "D3" LA - Solo LA ( 1) FINALE 1
104 - Mirjana Zuzija / SPK ZAGREB - Zagreb
13:30PROGLAŠENJE
14:00Pioniri "D1" ST ST ( 1) FINALE 2
106 - Filip Miletić - Ena Toroman / NEO-DANCE - Novi Sad
107 - Vedran Jurić - Lenka Berić / RONDA - Sombor
+ Ml.omladinci "D1" ST ST ( 1) FINALE 1
108 - Una Popović - Helena Ožegović / RONDA - Sombor
14:02Pioniri "D2" ST ST ( 1) FINALE 1
109 - Mihajlo Grubač - Helena Prislan / NEO-DANCE - Novi Sad
+ Ml.omladinci "D2" ST ST ( 1) FINALE 1
110 - Stribor Perić - Jana Savić / RONDA - Sombor
+ Omladinci "D2" ST ST ( 1) FINALE 1
112 - Matej Obadić - Iva Mijajlović / RONDA - Sombor
14:06St.omladinci "D2" ST ST ( 1) FINALE 1
114 - Tomislav Vajgand - Lena Sečujski / RONDA - Sombor
+ Ml.pioniri "D3" ST ST ( 1) FINALE 1
116 - Mateja Gece - Lara Petrović / BEODANCE - Beograd
14:12Pioniri "D1" LA LA ( 1) FINALE 1
107 - Vedran Jurić - Lenka Berić / RONDA - Sombor
+ Pioniri "D2" LA LA ( 1) FINALE 2
106 - Filip Miletić - Ena Toroman / NEO-DANCE - Novi Sad
109 - Mihajlo Grubač - Helena Prislan / NEO-DANCE - Novi Sad
+ Ml.omladinci "D2" LA LA ( 1) FINALE 1
110 - Stribor Perić - Jana Savić / RONDA - Sombor
14:16Ml.omladinci "D2" LA - Duo LA ( 1) FINALE 2
108 - Una Popović - Helena Ožegović / RONDA - Sombor
111 - Elena Bokulić - Sanja Hofman / RONDA - Sombor
+ Omladinci "D2" LA LA ( 1) FINALE 1
112 - Matej Obadić - Iva Mijajlović / RONDA - Sombor
+ Omladinci "D2" LA - Duo LA ( 1) FINALE 1
113 - Mila Štikovac - Ana Obradović / RONDA - Sombor
14:20Ml.pioniri "D3" LA LA ( 1) FINALE 1
116 - Mateja Gece - Lara Petrović / BEODANCE - Beograd
+ St.omladinci "D2" LA LA ( 1) FINALE 1
114 - Tomislav Vajgand - Lena Sečujski / RONDA - Sombor
+ Seniori "D3" LA LA ( 1) FINALE 1
117 - Boris Mikuška - Jovana Krajinović / BEST - Beograd
14:26PROGLAŠENJE
14:45P SINHRO LA Grupa Ml.pioniri ( 1) FINALE 1
178 - Ronda tim 6 / Ronda tim 6 / RONDA - Sombor
14:48P SINHRO LA Grupa Pioniri ( 1) FINALE 2
179 - AURORA / Latino stars / AURORA - Beograd
180 - Neon girls / All you need / RITMO LATINO - Novi Sad
14:54P SINHRO LA Grupa Ml.omladinci ( 1) FINALE 2
181 - Ronda tim 3 / Ronda tim 3 / RONDA - Sombor
185 - Tigers / FIESTA - Kragujevac
15:00P SINHRO LA Grupa Omladinci ( 1) FINALE 1
182 - Aurora / Dancing dolls / AURORA - Beograd
15:03P SINHRO LA Formacija Ml.omladinci ( 1) FINALE 2
183 - BeoDance / Alvaro / BEODANCE - Beograd
184 - Ronda tim 5 / Ronda tim 5 / RONDA - Sombor
15:11P TAKM.BASIC LA Grupa Pioniri ( 1) FINALE 1
186 - Latin stars / LION KING / 2 STEP - Šid
15:14P TAKM.BASIC LA Formacija Omladinci ( 1) FINALE 1
187 - Beodance / Diamonds / BEODANCE - Beograd
15:18P TAKM.BASIC LA Formacija Mix age ( 1) FINALE 1
188 - Ronda tim 2 / HE IS A PIRATE / RONDA - Sombor
15:22P TAKM.BASIC ST Grupa Pioniri ( 1) FINALE 1
189 - LATIN STARS / Ballroom story / 2 STEP - Šid
15:25PROGLAŠENJE
15:45Pioniri "C" ST - Solo ST ( 1) FINALE 2
118 - Lena Egić / BEODANCE - Beograd
119 - Marina Čolić / RITMO LATINO - Novi Sad
+ Ml.omladinci "C" ST - Solo ST ( 1) FINALE 1
124 - Darija Aprelikova / RITMO LATINO - Novi Sad
15:55Pioniri "D" ST . ST . ( 1) FINALE 1
146 - Andrej Matejić - Anja Arsenijević / RMP - Lazarevac
+ Seniori "D" ST . ST . ( 1) FINALE 1
147 - Daniel Šimon - Marija Maoduš / VOJVODINA DENS - Novi Sad
+ St.seniori 2 "D" ST . ST . ( 1) FINALE 1
148 - Dejan Mitrović - Tanja Vojvodić - Mitrović / KOLOSEUM - Novi Beograd
16:03Pioniri "C" LA - Solo LA ( 1) FINALE 6
118 - Lena Egić / BEODANCE - Beograd
119 - Marina Čolić / RITMO LATINO - Novi Sad
120 - Diana Prilipko / BEST - Beograd
121 - Kalina Pasarić / BEST - Beograd
122 - Ljubica Pušonja / FIESTA - Kragujevac
123 - Ljupka Jovanović / FIESTA - Kragujevac
16:13Ml.omladinci "C" LA - Solo LA ( 1) FINALE 7
88 - Lana Prislan / NEO-DANCE - Novi Sad
124 - Darija Aprelikova / RITMO LATINO - Novi Sad
125 - Ksenija Aksić / FIESTA - Kragujevac
126 - Lena Virijević / AURORA - Beograd
127 - Nađa Đorđević / AURORA - Beograd
128 - Nela Miloradović / FIESTA - Kragujevac
129 - Sofija Raković / FIESTA - Kragujevac
16:23Omladinci "C" LA - Solo LA ( 1) FINALE 4
130 - Anja Baković / AURORA - Beograd
131 - Jana Milenković / AURORA - Beograd
132 - Julija Ratković / FIESTA - Kragujevac
133 - Lola Talija Rajčevski / AURORA - Beograd
16:33St.omladinci "C" LA - Solo LA ( 1) FINALE 2
134 - Jelena Jakarić / AURORA - Beograd
135 - Sonja Stojanović / BEST - Beograd
+ Seniori "C" LA - Solo LA ( 1) FINALE 2
136 - Aleksandra Perović / BEST - Beograd
137 - Nevena Đorđević / FIESTA - Kragujevac
16:43Omladinci "B" LA - Solo LA ( 1) FINALE 4
138 - Ana Ilić / BEODANCE - Beograd
139 - Katarina Gajić / FIESTA - Kragujevac
140 - Maja Slobodanović / BEODANCE - Beograd
141 - Vasilisa Vinogradova / BEST - Beograd
16:53Seniori "B" LA - Solo LA ( 1) FINALE 3
143 - Anđela Stojiljković / BEODANCE - Beograd
144 - Danica Milićević / FIESTA - Kragujevac
145 - Jelena Vukićević / FIESTA - Kragujevac
+ St.omladinci "B" LA - Solo LA ( 1) FINALE 1
142 - Marija Baković / DARE TO DANCE - Beograd
17:03Pioniri "D" LA . LA . ( 1) FINALE 1
146 - Andrej Matejić - Anja Arsenijević / RMP - Lazarevac
+ Seniori "D" LA . LA . ( 1) FINALE 1
147 - Daniel Šimon - Marija Maoduš / VOJVODINA DENS - Novi Sad
+ St.seniori 2 "D" LA . LA . ( 1) FINALE 1
148 - Dejan Mitrović - Tanja Vojvodić - Mitrović / KOLOSEUM - Novi Beograd
17:11SHOWDANCE LA Grupa St.omladinci ( 1) FINALE 1
191 - Latin Stars / FIESTA - Kragujevac
17:14SHOWDANCE ST Solo Pioniri ( 1) FINALE 1
54 - Una Gagić / Ballroom princess / VOJVODINA DENS - Novi Sad
17:16SHOWDANCE LA Solo Pioniri ( 1) FINALE 1
81 - Minja Milojković / VOJVODINA DENS - Novi Sad
17:18SHOWDANCE LA Solo Ml.omladinci ( 1) FINALE 2
193 - Milica Samardžić / Dance star / FIESTA - Kragujevac
194 - Vanja Milenović / Sparkling rain / FIESTA - Kragujevac
17:22SHOWDANCE LA Solo Omladinci ( 1) FINALE 1
195 - Una Nikolić / Girl in red / FIESTA - Kragujevac
17:24SHOWDANCE LA Solo St.omladinci ( 1) FINALE 1
196 - Elena Miljković / MI AMANTE AMIGO / FIESTA - Kragujevac
17:26SHOWDANCE LA Grupa Pioniri ( 1) FINALE 1
197 - Fiestice / Magic / FIESTA - Kragujevac
17:29PROGLAŠENJE
17:40St.omladinci "C" ST ST ( 1) FINALE 3
150 - Aleksa Simić - Aleksandra Simić / VOJVODINA DENS - Novi Sad
151 - Ivan Zarić - Sofija Grbić / LATINO DANCE - Beograd
152 - Petar Stanković - Dunja Stojanović / DARE TO DANCE - Beograd
+ Omladinci "C" ST ST ( 1) FINALE 1
149 - Nikola Gabrić - Matea Marković / NEO-DANCE - Novi Sad
+ Seniori "C" ST ST ( 1) FINALE 2
153 - Damir Kero - Andrea Eleonora Balić / SPK ZAGREB - Zagreb
154 - Stefan Ristić - Jovana Rakočević / BEST - Beograd
17:50Seniori "B" ST ST ( 1) FINALE 3
163 - Dragan Tomašević - Teodora Pavlović / LATINO DANCE - Beograd
164 - Luka Gemaljević - Gordana Gordić / BEODANCE - Beograd
165 - Đorđe Prokić - Iva Jovanović / BEODANCE - Beograd
+ St.omladinci "B" ST ST ( 1) FINALE 2
159 - Nikola Popović - Andrea Savanović / AURORA - Beograd
160 - Vuk Vickov - Miona Jovanović / BEODANCE - Beograd
18:00Omladinci "B" ST ST ( 1) FINALE 3
156 - Matej Nedić - Milica Aleksić / BEODANCE - Beograd
157 - Petar Prokić - Tisa Babić / BEODANCE - Beograd
158 - Đorđe Stojanović - Lena Radenković / BEODANCE - Beograd
18:10Seniori "A" ST ST ( 1) FINALE 5
170 - Aleksa Matović - Jovana Klenkovski / BEODANCE - Beograd
171 - Damir Brkić - Anja Aleksić / BEODANCE - Beograd
172 - Dejan Vuletin - Anđela Lukić / BEODANCE - Beograd
173 - Mihajlo Stojković - Mina Sofronijević / BEST - Beograd
174 - Sava Andrić - Sara Jevtić / BEODANCE - Beograd
18:20St.omladinci "C" LA LA ( 1) FINALE 3
150 - Aleksa Simić - Aleksandra Simić / VOJVODINA DENS - Novi Sad
151 - Ivan Zarić - Sofija Grbić / LATINO DANCE - Beograd
152 - Petar Stanković - Dunja Stojanović / DARE TO DANCE - Beograd
+ Omladinci "C" LA LA ( 1) FINALE 1
149 - Nikola Gabrić - Matea Marković / NEO-DANCE - Novi Sad
+ Seniori "C" LA LA ( 1) FINALE 2
153 - Damir Kero - Andrea Eleonora Balić / SPK ZAGREB - Zagreb
154 - Stefan Ristić - Jovana Rakočević / BEST - Beograd
18:30Omladinci "B" LA LA ( 1) FINALE 3
156 - Matej Nedić - Milica Aleksić / BEODANCE - Beograd
157 - Petar Prokić - Tisa Babić / BEODANCE - Beograd
158 - Đorđe Stojanović - Lena Radenković / BEODANCE - Beograd
18:40Seniori "A" LA LA ( 1) 1/2 F 8
170 - Aleksa Matović - Jovana Klenkovski / BEODANCE - Beograd
171 - Damir Brkić - Anja Aleksić / BEODANCE - Beograd
172 - Dejan Vuletin - Anđela Lukić / BEODANCE - Beograd
173 - Mihajlo Stojković - Mina Sofronijević / BEST - Beograd
174 - Sava Andrić - Sara Jevtić / BEODANCE - Beograd
175 - Nedeljko Kraljević - Sara Strahinović / LATINO DANCE - Beograd
176 - Nikola Andrić - Anastasija Pantelić / BEST - Beograd
177 - Vladimir Gubica - Dolores Pijetlović / BEST - Beograd
18:50PROGLAŠENJE
19:00OTVARANJE TAKMIČENJA
19:10REVIJALNA TAČKA
19:15St.omladinci "B" LA LA ( 1) FINALE 4
159 - Nikola Popović - Andrea Savanović / AURORA - Beograd
160 - Vuk Vickov - Miona Jovanović / BEODANCE - Beograd
161 - Ignazio Pablo Roccella - Bianka Roccella / DARE TO DANCE - Beograd
162 - Ognjen Tomović - Maja Šarac / LATINO DANCE - Beograd
19:25Seniori "B" LA LA ( 1) FINALE 7
163 - Dragan Tomašević - Teodora Pavlović / LATINO DANCE - Beograd
164 - Luka Gemaljević - Gordana Gordić / BEODANCE - Beograd
165 - Đorđe Prokić - Iva Jovanović / BEODANCE - Beograd
166 - Danilo Vujasinović - Iva Novaković / LATINO DANCE - Beograd
167 - David Fabijan - Aleksandra Malivuk / VOJVODINA DENS - Novi Sad
168 - Kristijan Farkaš - Lola Stamatović / VOJVODINA DENS - Novi Sad
169 - Stefan Drljević - Sofija Todorović / BEST - Beograd
19:35Seniori "A" LA LA ( 2) FINALE ~ 6
. . .
19:45S TAKMIČARSKA LA Grupa St.omladinci ( 1) FINALE 2
190 - BeoDance / Good evening Europe / BEODANCE - Beograd
192 - Ronda tim 1 / Dangerous / RONDA - Sombor
19:51PROGLAŠENJE
20:01Seniori KUP 10D LA . LA . ( 1) 1/2 F 11
147 - Daniel Šimon - Marija Maoduš / VOJVODINA DENS - Novi Sad
154 - Stefan Ristić - Jovana Rakočević / BEST - Beograd
163 - Dragan Tomašević - Teodora Pavlović / LATINO DANCE - Beograd
164 - Luka Gemaljević - Gordana Gordić / BEODANCE - Beograd
165 - Đorđe Prokić - Iva Jovanović / BEODANCE - Beograd
167 - David Fabijan - Aleksandra Malivuk / VOJVODINA DENS - Novi Sad
170 - Aleksa Matović - Jovana Klenkovski / BEODANCE - Beograd
171 - Damir Brkić - Anja Aleksić / BEODANCE - Beograd
172 - Dejan Vuletin - Anđela Lukić / BEODANCE - Beograd
173 - Mihajlo Stojković - Mina Sofronijević / BEST - Beograd
174 - Sava Andrić - Sara Jevtić / BEODANCE - Beograd
20:11St.omladinci KUP 10D ST . ST . ( 1) FINALE 4
150 - Aleksa Simić - Aleksandra Simić / VOJVODINA DENS - Novi Sad
152 - Petar Stanković - Dunja Stojanović / DARE TO DANCE - Beograd
159 - Nikola Popović - Andrea Savanović / AURORA - Beograd
160 - Vuk Vickov - Miona Jovanović / BEODANCE - Beograd
20:21Seniori KUP 10D ST . ST . ( 1) 1/2 F 11
147 - Daniel Šimon - Marija Maoduš / VOJVODINA DENS - Novi Sad
154 - Stefan Ristić - Jovana Rakočević / BEST - Beograd
163 - Dragan Tomašević - Teodora Pavlović / LATINO DANCE - Beograd
164 - Luka Gemaljević - Gordana Gordić / BEODANCE - Beograd
165 - Đorđe Prokić - Iva Jovanović / BEODANCE - Beograd
167 - David Fabijan - Aleksandra Malivuk / VOJVODINA DENS - Novi Sad
170 - Aleksa Matović - Jovana Klenkovski / BEODANCE - Beograd
171 - Damir Brkić - Anja Aleksić / BEODANCE - Beograd
172 - Dejan Vuletin - Anđela Lukić / BEODANCE - Beograd
173 - Mihajlo Stojković - Mina Sofronijević / BEST - Beograd
174 - Sava Andrić - Sara Jevtić / BEODANCE - Beograd
20:31Omladinci KUP 10D ST . ST . ( 1) FINALE 4
149 - Nikola Gabrić - Matea Marković / NEO-DANCE - Novi Sad
156 - Matej Nedić - Milica Aleksić / BEODANCE - Beograd
157 - Petar Prokić - Tisa Babić / BEODANCE - Beograd
158 - Đorđe Stojanović - Lena Radenković / BEODANCE - Beograd
20:41Seniori KUP 10D ST . ST . ( 2) FINALE ~ 6
. . .
20:51Omladinci KUP 10D LA . LA . ( 1) FINALE 4
149 - Nikola Gabrić - Matea Marković / NEO-DANCE - Novi Sad
156 - Matej Nedić - Milica Aleksić / BEODANCE - Beograd
157 - Petar Prokić - Tisa Babić / BEODANCE - Beograd
158 - Đorđe Stojanović - Lena Radenković / BEODANCE - Beograd
21:01St.omladinci KUP 10D LA . LA . ( 1) FINALE 4
150 - Aleksa Simić - Aleksandra Simić / VOJVODINA DENS - Novi Sad
152 - Petar Stanković - Dunja Stojanović / DARE TO DANCE - Beograd
159 - Nikola Popović - Andrea Savanović / AURORA - Beograd
160 - Vuk Vickov - Miona Jovanović / BEODANCE - Beograd
21:11Seniori KUP 10D LA . LA . ( 2) FINALE ~ 6
. . .
21:21PROGLAŠENJE
21:40KRAJ TAKMIČENJA
Compiled by MasterDance ® MasterSoft